Navrhoval, řídil a realizoval kampaně v oblasti Public Relations. 

Plánoval, organizoval a realizoval konference, školení, semináře, roadshow, meetingy, koncerty, teambuildingy, večírky, plesy, zábavy, dětské dny či family víkendy, party a výroční akce pro zákazníky, klienty či zaměstnance. 

V minulosti pracoval na pozicích tiskového mluvčího a ve vedení firemní interní a externí komunikace a dále v eventové a PR agentuře jako Account manager a Account director na návrzích, přípravě a realizaci řady akcí a eventů.


Za dvacetiletou praxi v oboru Public Relations pracoval jako PR manager, tiskový mluvčí, konzultant nebo lektor mimo jiné pro tyto zaměstnavatele, klienty a projekty:

ABB, ARTN, ČAFF, Česká obchodní inspekce, Česká zbrojovka, Český sen, Dopravní podnik Ústeckého kraje, Electropoli-Galvia, Lidl, MAFS, MSD, MZe - Státní zemědělský intervenční fond, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Newton Media, Pfizer, Plzeňský Prazdroj, Raiffeisen stavební spořitelna, Roche, Zlatá hokejka a další... 


Další výběr významných klientů: Eurotel, Roche, Mountfield, Auto Palace Group, Plzeňský Prazdroj, Pfizer, Microsoft a řada dalších firem, společností, měst a obcí...

 


dále:

zvukový, světelný a video režisér 

moderátor a muzikant