Poskytuje ozvučení (line array systém), osvětleníaudio a videozáznam, fotodokumentaci a videoprojekci k realizaci veřejných, kulturních a společenských akcí. (video ukázka z akce a odkaz na Youtube kanál). Součástí nabídky je také live streaming (živé vysílání na internetu) z akcí a koncertů.

K uvedenému technickému zabezpečení zajišťuje také pódia, párty stany a další nezbytné příslušenství pro zdárnou realizaci různorodých akcí a eventů.

Aktuálně je zvukařem RockOpera Praha a Divadlo Na Maninách.
 
Aktivně spolupracuje se společnostmi Crossaudio a Pragosound.

Zajišťuje sound & light support Vladimíra Hrona atd. 
 
Zvučil a nahrával se scénáristou a dramaturgem Radanem Dolejšem tv projekty skupiny Patrola Šlapeto.

Spolupracuje s Kamilem Střihavkou & The Leaders
 
atd.

Rádio:

Pracoval v komerčních lokálních i celoplošných rádiích, kde mimo práce moderátora režíroval, natáčel a tvořil reklamní spoty, anonce, reportáže, scénickou hudbu a hudební hitparády.

Studio:

Mimo ozvučení v terénu pracuje Marek Ženkl ve svém studiu s moderním digitálním produkčním prostředím pro zpracování audia a MIDI - CUBASE PRO 13, se kterým nahrává a komponuje: rozhlasové reklamní spoty (návrh a realizace); rozhlasové a televizní pořady; anonce (upoutávky); znělky; scénickou hudbu včetně skladby (dokumenty, filmy, divadlo atd...); hudební základy MIDI; koncerty, nahrávky a demo snímky hudebních skupin a zpěváků apod.

Recording v terénu:

Srdcem zvukového záznamu je digitální mixážní pult Allen&Heath SQ5, který nabízí až 48 vstupů a 12 resp. 24 výstupů a multitrackově nahrává najednou do 32 stop. Dále Mackie DL32R, který nabízí 32 vstupů, 14 výstupů a multikanálově nahrává najednou do 32 stop a mimo jiné také 24-kanálový digitální mixážní pult /USB Multi-Track Recorder, Wireless Control - Soundcraft Ui24R.


Ozvučení, osvětlení, videoprojekce, pódia, party stany nebo tlumočnická zařízení apod. poskytoval Marek Ženkl například následujícím společnostem:  

Alico, Amcico, Ahico, Amslico, Amgen, AutoBinck Holding, ARS ÚL, Avon Cosmetics, AxFlow, Carrefour, Canaba, ČAFF, Česká lékařská akademie, Česká spořitelna, ČSOB, AC&C, ČSSD, Deník Metro, Dexia, eD´system Czech, Ekobus, Estée Lauder, Euramerica Viaggi – for Comverse group, Eurotel Praha, Expo-Consult+Service Brno, FIBA, Geos, Ghost company, HITrádio FM Labe, HELP Za život bez tabáku, Hospodářská komora ČR, IICN, ING Real Estate, K+K Hotel Central, Klub Dynamo, Koliba Ltm, Korunní dvůr, Královský pivovar Krušovice, Memoriál Josefa Odložila, Merkucio, Městská kulturní zařízení Litoměřice, Microsoft, Mladá fronta, Mountfield, Nissan, NYUP, ODS, Oracle, Organon, OVB, OMV, Omvesa, Palácové zahrady pod Pražským hradem, Pfizer, Plzeňský Prazdroj, PR klub, Presco Group, Protocol catering, Protocol Service ČR, PST-CLC, Roche, Saint-Gobain Sekurit ČR, Senát ČR, Schenker Stinnes Logistic, Schroders, Setuza, Strabag, Syntezia, Telefónica O2, Via Perfecta, Volkswagen, Walter, Zahrada Čech Ltm, a další...   


dále:

moderátor a muzikant 

PR a event manager